PŁOMIEŃ PAMIĘCI (lis 2025)
W ramach akcji społecznej „Płomień Pamięci” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego młodzież naszego Ośrodka wraz z opiekunami Samorządu Szkolnego złożyła kwiaty i znicze przy Grobowcu Uczniów poległych w obronie Kresów Wschodnich w roku 1918.


#PłomieńPamięci