PŁOMIEŃ PAMIĘCI (lis 2025)

W ramach akcji społecznej „Płomień Pamięci” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego młodzież naszego Ośrodka wraz z opiekunami Samorządu Szkolnego złożyła kwiaty i znicze przy Grobowcu Uczniów poległych w obronie Kresów Wschodnich w roku 1918.

Uczniowie sprzątający nagrobek

Nagrobek z napisem "Polegli w obronie kresów wschodnich"

#PłomieńPamięci

 

 

 

Opublikował(a): Jakub Kwolek Data publikacji: 02-01-2026 13:27 Modyfikował(a): Jakub Kwolek Data modyfikacji: 02-01-2026 13:28

Na skróty