SZKOLENIE CYBERBEZPIECZEŃSTWO (lis 2025)
Nasi uczniowie mieli okazje uczestniczyć w ciekawym szkoleniu którego głównym tematem było cyfrowe bezpieczeństwo oraz higiena cyfrowa.

Zajęcia prowadzone były przez gościa reprezentującego Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu. Serdecznie dziękujemy za przekazaną nam wiedzę.


Przypominamy, że kolejny już rok nasza szkoła bierze udział w projekcie OSEhero
#cyberbezpieczeństwo #sosw3 #OSEhero