SZKOLENIE CYBERBEZPIECZEŃSTWO (lis 2025)

Nasi uczniowie mieli okazje uczestniczyć w ciekawym szkoleniu którego głównym tematem było cyfrowe bezpieczeństwo oraz higiena cyfrowa. 

 

Osoba prowadząca szkolenie. Gestykuluje, mówi do uczniów.

Zajęcia prowadzone były przez gościa reprezentującego Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu. Serdecznie dziękujemy za przekazaną nam wiedzę.

Szkolenie cyberbezpieczeństwo - widok z tyłu sali

Osoba prowadząca szkolenie przy zielonej prezentacji multimedialnej

 

Przypominamy, że kolejny już rok nasza szkoła bierze udział w projekcie OSEhero


#cyberbezpieczeństwo  #sosw3  #OSEhero

 

 

 

 

Opublikował(a): Jakub Kwolek Data publikacji: 02-01-2026 13:36 Modyfikował(a): Jakub Kwolek Data modyfikacji: 02-01-2026 13:40

Na skróty