MIKOŁAJKI (gru 2025)

Mikołajki w naszym Ośrodku upłynęły pod znakiem aktywności i dobrej, zdrowej rywalizacji. 

2 uczniów i jedna uczennica na korytarzu przebrani w stroje Św Mikołaja

 

Uczniowie świetnie odnaleźli się w sportowych wyzwaniach – od zawodów pływackich, przez turniej siatkówki, aż po dynamiczne mecze tenisa stołowego. Jednocześnie nie zabrakło miejsca na strategiczne myślenie – przy szachownicach i Rummikub emocje były wcale nie mniejsze niż na boisku.

Komisja sędziowska Rummikub


Po korytarzach przechadzał się Mikołaj ze swoją świtą, częstując wszystkich słodyczami i pilnując, żeby nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. W pracowni zapachniało natomiast świętami dzięki warsztatom cukierniczym, podczas których powstały efektowne wypieki. To był dzień, który dodał nam wszystkim trochę świątecznego luzu.

 

Galeria zdjęć...

 

 

 

 

Opublikował(a): Jakub Kwolek Data publikacji: 02-01-2026 21:45 Modyfikował(a): Jakub Kwolek Data modyfikacji: 02-01-2026 21:48

Na skróty