MIKOŁAJKI (gru 2025)
Mikołajki w naszym Ośrodku upłynęły pod znakiem aktywności i dobrej, zdrowej rywalizacji.

Uczniowie świetnie odnaleźli się w sportowych wyzwaniach – od zawodów pływackich, przez turniej siatkówki, aż po dynamiczne mecze tenisa stołowego. Jednocześnie nie zabrakło miejsca na strategiczne myślenie – przy szachownicach i Rummikub emocje były wcale nie mniejsze niż na boisku.

Po korytarzach przechadzał się Mikołaj ze swoją świtą, częstując wszystkich słodyczami i pilnując, żeby nikt nie przeszedł obok niego obojętnie. W pracowni zapachniało natomiast świętami dzięki warsztatom cukierniczym, podczas których powstały efektowne wypieki. To był dzień, który dodał nam wszystkim trochę świątecznego luzu.
Galeria zdjęć...
Galeria zdjęć