WIGILIA (gru 2025)

Uczniowie oraz nauczyciele naszego Ośrodka mieli okazję spotkać się przy wigilijnym stole.
Uczniowie śpiewający kolędy

Śpiewaliśmy wspólnie kolędy i składaliśmy życzenia. Na stole był barszcz, pyszne pierogi i ciasteczka. Był czas na rozmowę, poczucie świątecznej atmosfery.
Uczniowie składający sobie życzenia

Podczas spotkania uczniowie otrzymali dyplomy za udział w konkursie "Kartka świąteczna".
Nauczycielka wręcza dyplom uczniowi na wózku inwalidzkim.

Wszystkim życzymy
WESOŁYCH ŚWIĄT! 

Galeria zdjęć...

 

 

 

 

 

Opublikował(a): Jakub Kwolek Data publikacji: 06-01-2026 17:36 Modyfikował(a): Jakub Kwolek Data modyfikacji: 23-03-2026 08:50

Na skróty