WIGILIA (gru 2025)
Uczniowie oraz nauczyciele naszego Ośrodka mieli okazję spotkać się przy wigilijnym stole.

Śpiewaliśmy wspólnie kolędy i składaliśmy życzenia. Na stole był barszcz, pyszne pierogi i ciasteczka. Był czas na rozmowę, poczucie świątecznej atmosfery.

Podczas spotkania uczniowie otrzymali dyplomy za udział w konkursie "Kartka świąteczna".

Wszystkim życzymy
WESOŁYCH ŚWIĄT!
Galeria zdjęć...
Galeria zdjęć