Godziny dostępności nauczycieli

 

 

Godziny dostępności nauczycieli

w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 3 w Przemyślu

w roku szkolnym 2023/2024

 

Lp.

Nazwisko i Imię 

Dzień tygodnia

Od-do

Nr sali

  1.  

Binduga Elżbieta

Poniedziałek

Środa

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

Pokój naucz.

s.35

  1.  

Budzińska Elżbieta

Wtorek

Piątek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

Pokój naucz.

 

  1.  

Butra Ewelina

30 min przed dyżurem o godzinie 14tej lub 16tej, zgodnie z wykazem pracy wychowawców

Pokój wychowawców

  1.  

Chalicka Izabela

30 min po dyżurze nocnym i 30 min przed dyżurem o godzinie 14tej, zgodnie z wykazem pracy wychowawców

Pokój wychowawców

  1.  

Gwiazdoń Aleksandra

Środa

13.15 – 14.15

Sala gimn.-pok.nauczycieli wf

  1.  

Jagustyn Maciej

Wtorek

14.30 – 15.30

Biblioteka

  1.  

Jakubiec Beata

Poniedziałek

Wtorek

12.30-13.30

13.20-13.50

Pokój naucz.

  1.  

Jaroch Łucja

Piątek

9.45 – 10.45

Pracownia cukiernicza

  1.  

Kalemba-Piętka Anna

Wtorek

Czwartek

16.30 – 17.00

16.30 – 17.00

Gabinet pedagoga

  1.  

Kołcz-Wardęga Agnieszka

Środa

08.45 – 09.45

Pokój naucz.

  1.  

Kozdra Beata

Środa

czwartek

8.15 – 8.45

8.15 – 8.45

s.45

  1.  

Kozłowski Maciej

Piątek

14.10 – 15.10

Pokój naucz.

  1.  

Kuc Dagmara

Wtorek

Poniedziałek

9.45 – 10.30

7.45 – 8.00

Pokój naucz.

 

  1.  

Kwolek Jakub

Czwartek

7.45 – 8.45

s.29/s.22

  1.  

Lis Joanna

Czwartek

Piątek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

Pokój naucz.

  1.  

Majgier Małgorzata

Poniedziałek

Wtorek

Środa

14.55 - 15.15

14.55 – 15.15

13.10 – 13.30

Pokój naucz.

  1.  

Mazur Celina

30 min po dyżurze nocnym i 30 min przed dyżurem o godzinie 14tej, zgodnie z wykazem pracy wychowawców

Pokój wychowawców

  1.  

Mihal Monika

Wtorek

Czwartek

7.00 – 7.30

7.00 – 7.30

Gabinet psychologa

  1.  

Nowak Alicja

Piątek

7.30 – 8.30

Pokój naucz.

  1.  

Olszówka-Kokoszka Barbara

Poniedziałek

Piątek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

Pokój naucz.

  1.  

Orfin – Foryś Anna

Środa

Poniedziałek

10.45 - 11.30

14.00 – 14.15

s.46

  1.  

Paczewska Elżbieta

Poniedziałek

12.25 – 13.25

Sala gimn.-pok.nauczycieli wf

  1.  

Pawliszak Renata

Wtorek

14.00 – 15.00

s. 37

  1.  

Płachta - Tłuczek Urszula

Środa

09.45 – 10.45

Pokój naucz.

  1.  

Rudawska Joanna

30 min po dyżurze nocnym i 30 min przed dyżurem o godzinie 14tej, zgodnie z wykazem pracy wychowawców

Pokój wychowawców

  1.  

Sawicka Halina

30 min po dyżurze nocnym i 30 min przed dyżurem o godzinie 14tej, zgodnie z wykazem pracy wychowawców

Pokój wychowawców

  1.  

Sieńko Przemysław

Poniedziałek

Czwartek

11.45 – 12.15

10.45 – 11.15

Sala gimn.-pok.nauczycieli wf

  1.  

Stadnik Wanda

Czwartek

10.30 – 11.30

Pracownia cukiernicza

  1.  

Stawarz Joanna

Poniedziałek

Wtorek

9.45 – 10.45

13.45 – 14.00

s.40

  1.  

Stecyszyn Maria

Wtorek

13.14 – 14.15

Pracownia cukiernicza

  1.  

Szozda Wojciech

Wtorek

15.00 – 16.00

s.47

  1.  

Zawalska Barbara

Poniedziałek

Wtorek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

Pokój naucz.

  1.  

Żłobińska Magdalena

Piątek

15.00 – 15.30

Pokój wychowawców

 

Opublikował(a): Jakub Kwolek Data publikacji: 22-12-2023 13:34 Modyfikował(a): Jakub Kwolek Data modyfikacji: 29-02-2024 16:04

Na skróty